E mbani mend Samirën? Ajo tani është shndërruar në super femër! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

E mbani mend Samirën? Ajo tani është shndërruar në super femër!

15:23 | 06 Dhjetor 2017

Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë padyshim se ka qenë ‘El Coln’. 

Në këtë telenovelë përpos personazheve kryesore që ishin Zhade dhe Lukas, ishte edhe vajza e re Samira që merrte vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj natyrale.

Por sa ka ndryshuar ajo?… Në fotografitë në vazhdim mund të shikoni se Samira aq shumë ka ndryshuar sa nuk do e njihni.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!