E moshuar dhe me rrudha po ja çfarë zonjë e bukur është nëna e Yllka Gashit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

E moshuar dhe me rrudha po ja çfarë zonjë e bukur është nëna e Yllka Gashit

15:30 | 16 Prill 2018

Yllka Gashi është prej aktoreve më të preferuara të publikut kosovar.

Aktorja arriti popullaritetin më të madh në kohën kur ishte në rolin e ‘Zanës’ në serialin vendor ‘Familja Moderne’, përcjell ORAvip.

Ajo tani është e martuar dhe nënë e një vajze, por që shpesh i mungojnë prindërit e saj.

Ajo ka publikuar disa foto të tyre me të cilat edhe na njofton me prindërit e saj.

Edhe pse e moshuar nëna e Yllkës merr gjithë vëmendjen me pamjen e saj prej një zonjë të vërtetë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari