E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë

13:00 | 16 Prill 2018

Sellma Kasumoviq përveç përkushtimit në punë, ajo është edhe një nënë dhe bashkëshorte e mirë.

Në rrjetet sociale ajo promovon më shumë artin e saj dhe shumë rrallë familjen, përcjell ORAvip.

Sellma duket se ka pasur shumë fat në dashuri.

Ajo është e martuar me një mashkull mjaft të pashëm dhe kjo e bën Sellmën dhe atë një çift shumë simpatik.

Për më shumë njihuni me familjen e Sellmës./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!