E pa pritur! Edi Rama tallet keq me qytetarin, nuk do ta besoni çfarë i thotë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

E pa pritur! Edi Rama tallet keq me qytetarin, nuk do ta besoni çfarë i thotë

19:16 | 12 Nëntor 2017

Kryeministri Edi Rama vazhdon si gjithnjë replikimin me qytetarët.

Postimi e tij për “Kantieret e Rilindjes Urbane në bashkinë e Dibrës”, ku një qytetar e pyet për ndërtimin e një rruge në qytetin e Vlorës.

“Po kte rrugen e lumit te vlores kur do ta mbarosh zoti rama apo do besh nje her rrugen e arberit ate le ta bej saliu se ai e filloi ti mbarona kte rrugen e lumit te vloresasfltoje te pakten gjysmen se ke len ne mes,” shkruan ai.

Kreu i qeverisë, që duket se e ka parë mirë profilin e qytetarit që i shkruan, i përgjigjet:

“Jani bej pak fizkulture vella se qenke renduar qamet dhe mos u merr me rrugen e lumit se ate e kam merak vete, do mbaroje kur ka afatin!”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!