E pabesueshme, ja sa paguhet Afrim Muqiqi për një dasmë! (Foto/Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

E pabesueshme, ja sa paguhet Afrim Muqiqi për një dasmë! (Foto/Video)

16:37 | 17 Korrik 2017

Këngëtari Afrim Muqiqi ka nisur sezonën e dasmave.

Siç dihet çmimi për ta marr këtë këngëtar është e lartë, shkruan arbresh.info. Edhe Afrim Muqiqi për një natë në një aheng familjar kërkon shifër të lartë.

Nga burimet e portalit arbresh. mësohet se ai për një dasmë kërkon 3 mijë e 500.


Afrim Muqiqi ne dasem by news-al

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Berisha