E pabesueshme, ja si fluturon vetura nga rruga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

E pabesueshme, ja si fluturon vetura nga rruga

13:14 | 13 Shtator 2018

Kjo video tregon momentin e pabesueshëm kur një furgon fluturon në ajër pasi godet rreth rrotullimin në rrugë.

Citroeni ngjyrë hiri tejkalon me shpejtësi në afërsi të rrethit dhe përfundon në ajër pasi godet skajin e tij.

Videoja e incizuar brenda një veture në komunikacion tregon momentin e pabesueshëm kur furgoni fluturon në ajër, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!