E pabesueshme, ky është emri i vërtetë i Tayna-s – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

E pabesueshme, ky është emri i vërtetë i Tayna-s

23:56 | 11 Korrik 2018

Tayna reperja më e re e estradës Tanya është emri i ri në skenën muzikore e cila vetëm me dy projekte ka arritur që të pëlqehet shumë në masë.

Projektin “Columbiana” të cilën reperja e realizoi bashkë me Don Phenom u bë njëri prej hiteve të verës ne ngjajshëm edhe singelli tjetër “Shqipe”. Emri i saj skenik është Tayna mirëpo ajo në të vërtetë quhet Doruntina Shala kurse me prejardhje është nga Prizreni.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!