E pabesueshme, pas 21 viteshm ja çka ndodh me këtë kombi Mercedes! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

E pabesueshme, pas 21 viteshm ja çka ndodh me këtë kombi Mercedes!

08:06 | 11 Dhjetor 2017

Mercedesi jo më kot quhet edhe ‘nëna e automobilizmit’, e që për këtë preferohet nga shumë njerëz.

Ky Mercedes-Benz 407D që është një furgon i madh që qëndron pa përdorur, i befason të gjithë

Ai ndizet ani pse është lënë i harruar për 12 vite. Videoja e mëposhtme tregon qëndresëne e Benzit të vjetër.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!