E paparë, shikojeni çfarë i ka bërë frizerka Egzonën! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

E paparë, shikojeni çfarë i ka bërë frizerka Egzonën!

23:56 | 14 Nëntor 2017

Egzona nuk po i ndahet grimit profesional. Atë asnjëherë nuk e kemi parë natyrale, me shumë grim është imazhi i preferuar i saj, përcjell ORAinfo.

Po për këtë nuk duhet fajësuar, ajo po shkëlqen e grimosur kaq bukur.

Një fotografi të tillë nusja e Albatritit asnjëherë nuk heziton ta shpërndajë me ndjekësit e shumtë në Instagram.

Egzona më e bukur se kurrë, definitivisht Albatriti është burri më me fat i estradës që ka nusen më të bukur./ORAinfo/

? @sellmakasumoviq @anderrateliehair @goddess_exclusive

A post shared by Albatrit❣Amelia?? (@egzona.muqiqi) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi