E papritur, Adelina Tahiri zbulon se çfarë emri di t’ia lë djalit të saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

E papritur, Adelina Tahiri zbulon se çfarë emri di t’ia lë djalit të saj

16:33 | 12 Korrik 2018

Adelina Tahirin vetëm pak ditë e ndajnë për t’u bërë nënë.

Prandaj këngëtarja edhe ka gjetur emrin e djalit të saj, përcjell ORAinfo.

E pyetur në Instagram për këtë, ajo nuk ka dashur shumë të zbulojë por që ka treguar shkronjën e parë të tij.

Për më shumë shikoni përgjigjën e saj./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!