E papritur, “Bahar” uron në shqip: Mirë se vjen Ramazan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

E papritur, “Bahar” uron në shqip: Mirë se vjen Ramazan

08:47 | 17 Maj 2018

Aktorja e famshme turke ka bërë një postim interesant që do t’i befasojë fansat e saj shqiptarë.

Gaye Turgut e njohur për rolin e Bahar në serialin ‘Beni Affet’ ka publikuar një fotografi ku shihet të jetë e veshur me një kostum prej sulltaneshe dhe me një mbishkrim shqip, përcjell ORAvip.

‘Mirë se vjen Ramazan’, ishte shkrimi që njëkohësisht edhe uroi filimin e muajit të shenjtë të myslimanëve.

Aktorët turq shpesh u bëjnë befasi të tilla fansave shqiptarë, për të cilët kanë një simpati të veçantë.

Ja çka postoi Bahar në profilin e saj zyrtar./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!