E papritur…- Ja çfarë foto i dërgon gruaja Naser Rafunes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

E papritur…- Ja çfarë foto i dërgon gruaja Naser Rafunes

22:08 | 14 Shkurt 2018

Aktor prej shumë vitesh, i dëshmuar shumë herë. Në secilin rol jep shumë nga vetja dhe e realizon në mënyrë fantastike.

Naser Rafunen e kemi parë të angazhuar në disa seri televizive dhe rolet e tij gjithmonë e kanë marrë vëmendjen e merituar, e kjo falë përkushtimit dhe profesionalizmit të tij.

Rafuna së fundi është mjaftë i pëlqyer me rolin e “Xhek Setres” në serialin “Çka ka shpija”.

Ai, është mjaftë i përkushtuar edhe si bashkëshort e baba. Aktori shpesh e tregon edhe dashurinë që ka për të shoqen. Në një postim, ai tregon se çfarë foto i dërgon e shoqja, bashkë me djalin e vogël, shkruan “Kosovarja”.

Sa ëmbëlsi në një foto. Apo

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!