E papritur: Kryeministri tregon se çfarë telefoni ka blerë me paratë e buxhetit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

E papritur: Kryeministri tregon se çfarë telefoni ka blerë me paratë e buxhetit

18:59 | 07 Dhjetor 2017

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj duke iu përgjigjur të gjitha kritikave të deputetëve me një moment ka treguar edhe telefonin që ka blerë së fundi për të dhe stafin e tij.

Ai tha se përveç tij dhe tjerëve punojnë ka 16 orë e me këtë rast përmendi edhe policët dhe persona tjerë që punojnë me orar të zgjatur.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!