E papritur, nuk do ta besoni çka ju bëjnë fansat Teutës dhe Adonisi në përvjetorin e lidhjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

E papritur, nuk do ta besoni çka ju bëjnë fansat Teutës dhe Adonisi në përvjetorin e lidhjes

22:19 | 16 Maj 2018

Teuta Krasniqi, një emër shumë i njohur në vendin tonë, një aktore dhe nënë shembullore, e që këtë e ka dëshmuar shumë herë.

Sot për të dhe bashkëshortin e saj është një datë shumë e veçantë, ku pikërisht në këtë datë filloi gjithçka për ta, shkruan Kosovarja.

Këtë me shumë dashuri dhe me fotografi që sigurisht ua kthejnë kujtimet, i përkujtuan edhe fansat e tyre, që sigurisht i bënë të ndjehen nostalgjik. Teuta edhe përmes intervistave të shumta ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet që u bënë rreth jetës së saj private lidhur me të kaluarën, duke dëshmuar se ka një jetë shumë të lumtur familjare si dhe është shumë e përkushtuar në punën që bën.

Ja disa fotografi të tyre, me rastin e kësaj date të veçantë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!