E papritur, Valdrin Sahiti shfaqet nudo me një vajzë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E papritur, Valdrin Sahiti shfaqet nudo me një vajzë!

11:19 | 12 Korrik 2018

Valdrin Sahiti është ndër stilistët më të famshëm në Kosovë.

Ai tashmë ka bashkëpunim me VIP-at më të njohur, shkruan ORAinfo.

Valdrini është martuar para pak kohësh dhe ka një vajzë.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet i shtrirë në shtrat së bashku me vajzën e tij.

Babë e bijë janë shfaqur të zhveshur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!