E patë koncertin e Elvana Gjatës, por këtë detaj nuk e keni vërejtur në rrobat e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

E patë koncertin e Elvana Gjatës, por këtë detaj nuk e keni vërejtur në rrobat e saj

19:28 | 13 Shkurt 2018

Këto ditë, Elvana Gjata ka qenë emri më i komentuar i mediave rozë.

Lansimi i albumit të saj më të ri, bëri që ajo përsëri të fitojë vëmendjen e simpatinë e dikurshme, shkruan Indeksonline.

Derisa prezantoi këngët e saj të ndryshme, pjesë e albumit “3”, ajo mbante veshur një set meshkujsh të disejnuar nga Valdrin Sahiti.

Padyshim ajo duket e mahnitshme!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!