E pazakontë: Baton Haxhiu ‘kërcënon’ Fatmir Limajn për demarkacionin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

E pazakontë: Baton Haxhiu ‘kërcënon’ Fatmir Limajn për demarkacionin

21:33 | 19 Mars 2018

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj është ftuar në Zonën B, por nuk u prit zakonshëm nga gazetari Baton Haxhiu.
Haxhiu nisi që në fillim një shaka me Limajn, duke i bërë edhe një ‘kërcënim’.

Haxhiu me shaka i ka thënë Limajt që qëllimisht ka vendosur që emisioni të mbahet në këtë studio, pasi siç tha ai, ose duhet të premtojë që Demarkacioni kalon ose ‘do ta hedhë nga lartë’.

“Është hera e parë që Limaj është në këtë studio. E kemi vendos aq lartë për arsye se nëse nuk premton sonte se do të kalojë demarkacioni nuk kemi kurgjo tjetër veç me gjujtë prej këtuhit”, tha Haxhiu duke qeshur.

Limaj u kaplua nga të qeshurat, e më pas mori edhe dy fjalë nga Haxhiu, i cili i kërkoi Limajt të premtojë ose ‘studio do të bëhet ring boksi’.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!