E përplasi me veturë këmbësorin te Parku i Qytetit, e pabesueshme çka bëri kjo grua më pas – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

E përplasi me veturë këmbësorin te Parku i Qytetit, e pabesueshme çka bëri kjo grua më pas

19:57 | 20 Korrik 2018

Një veturë ka goditur një këmbësor në rrugën “Rrustem Statovci” në afërsi të Parkut të Qytetit në Prishtinë.

Makinën ishte duke e ngasur një grua, e cila është larguar nga vendi i ngjarjes.

I lënduari, Egzon Berisha, pas goditjes ka pasur dhimbje në kokë dhe duar, ndërsa ndihmën e pare ia ka ofruar një infermiere në një Ordinancë Perdiatrike në afërsi.

Sipas dëshmitareve ambulanca e ndihmës së shpejtë ka arritur 20 minuta me vonesë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!