E pyesin pse e mori burrin 50 vjeçar, Adelina Tahiri i shokon të gjithë me përgjigjën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

E pyesin pse e mori burrin 50 vjeçar, Adelina Tahiri i shokon të gjithë me përgjigjën

17:06 | 12 Korrik 2018

Adelina Tahiri qysh nga prezentimi i burrit të saj, nuk u la e qetë nga pyetjet për zgjedhjen e burrit.

50 vjeçar dhe maqedonas, ishin dy karakteristikat që shpesh Adelina u vu në siklet, përcjell ORAinfo.

Ajo edhe sot u pyet për këtë por që në mënyrë shumë të qetë u tregoi se kështu e kishte të shkruar.

Për më shumë shikoni përgjigjën e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!