E rrallë: Takohen njeriu me i gjatë dhe njeriu me shkurtë në Kosovë..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

E rrallë: Takohen njeriu me i gjatë dhe njeriu me shkurtë në Kosovë..!

22:45 | 18 Shkurt 2018

E Pabesueshme këtë të diele në “Kojshia Show” në emisionin më të shikuar në vend, që gjithmonë sjellë ndryshime, janë takuar njeriu më i gjatë dhe njeriu më i shkurtë në Kosovë, bën të ditur InfoKosova.

Njeriu më i gjatë Ferit Zekolli i cili është 2.12 metra i gjatë dhe Ardonita Sabedini që pretendon se është një metër..

Shiheni përballjen e tyre interesante..!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!