E shantazoi me me publikimin e fotove intime, ja çka i ndodhi prizrenasi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

E shantazoi me me publikimin e fotove intime, ja çka i ndodhi prizrenasi

11:53 | 11 Korrik 2018

Në Prizren Policia e Kosovës ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore , i cili në periudhë dymujore e ka kërcënuar përmes Facebook-ut një person të po së njëjtës gjini me publikimin e fotografive intime.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!