E tepron Mourinho: Ky ekip do ta fitojë Botërorin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

E tepron Mourinho: Ky ekip do ta fitojë Botërorin

13:36 | 14 Qershor 2018

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

Menaxheri i Man Utd, Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

“Mendoj se munden, kanë një grup të futbollistëve të rinj, por me përvojë nga Liga e Kampionëve”, u shpreh Mourinho, përcjell lajmi. net.

Anglia gjendet në Grupin G me Belgjikën, Tunisin dhe Panamanë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!