E tmerrshme: Ja si e rreh nëna rreh në shtazarake fëmijën tre vjeç – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

E tmerrshme: Ja si e rreh nëna rreh në shtazarake fëmijën tre vjeç

15:21 | 08 Janar 2018

Një nënë në provincën Bahia Blanca të Argjentinës është filmuar nga një kamer e fshehtë teksa dhunonte të bijën e saj prej vetëm tre vjeçësh.

Gruaja është shumë agresive ndaj fëmijës duke e kapur atë prej flokësh krahas goditjeve të tjera që i jep në trup.

Mënjëherë pasi videoja u bë publike nënës iu mohua kujdestaria e tre fëmijëve të saj nga autoritetet përkatëse.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!