E tmerrshme: Leartës i dështon ngjyra e flokëve, kjo është pamja e saj ‘tmerruese’… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

E tmerrshme: Leartës i dështon ngjyra e flokëve, kjo është pamja e saj ‘tmerruese’…

11:18 | 14 Shkurt 2018

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Ajo është një bjondinë artificiale, por po ta shikojmë me vëmendje rrënjën e flokëve të saj, mund të vërejm se është më e errët.

Siç duket nuk ka shkuar gjithçka mirë me ngjyrosjen e saj…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!