E tmerrshme: Qentë endacakë vërshojnë oborrin e QKUK-së – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

E tmerrshme: Qentë endacakë vërshojnë oborrin e QKUK-së

09:46 | 14 Janar 2018

Një grumbull i qenve endacakë lëviz vazhdimisht rreth klinikave të QKUK-së, në Prishtinë.

Ata po paraqesin rrezik jo vetëm për shëndetin e personave që trajtohen në QKUK, por edhe për punëtorët e klinikave dhe vizitorët të cilët hasin çdo ditë në ta.

Ndonëse është raportuar disa herë në media, sërish nuk është marrë asnjë masë për largimin e këtyre qenve nga oborri i QKUK-së.

Më poshtë gjeni pamjet:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!