E tmerrshme: Zbulohet se Migena u godit me thikë nga bashkëshorti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

E tmerrshme: Zbulohet se Migena u godit me thikë nga bashkëshorti

16:07 | 13 Nëntor 2017

Institucionet italiane kanë zbardhur detaje nga autopsia e Migena Këllezit, të resë shqiptare që u vra nga bashkëshorti pak ditë më parë.

Mësohet se ajo është goditur dy herë me thikë nga bashkëshorti pas një debati të fortë mes tyre.

Ndërkohë bëhet me dije se këto janë të dhëna paraprake, pasi pritet që autopsia e plotë të dalë pas 60 ditësh.

Dyshohet se bashkëshorti, Dritan Sulollari e goditi Migenën pas një debati mes tyre, ndërkohë që çifti që ka edhe një djalë 8 vjeç ishte në procedura divorci.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!