E veshur e tëra në të verdha, kështu e ha Elvana mëngjesin e së dielës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

E veshur e tëra në të verdha, kështu e ha Elvana mëngjesin e së dielës

11:53 | 22 Korrik 2018

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe për pamjen tejet atraktive, shkruan ORAinfo.

Elvana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Në postimin e sotëm ajo shihet e veshur e tëra në të verdha.

Kështu po e ha Elvana mëngjesin e së dielës./ORAinfo/

☀️

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!