E veshur me fustan të gjatë e me stil, kaq bukur është dukur vajza e Duda Balje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

E veshur me fustan të gjatë e me stil, kaq bukur është dukur vajza e Duda Balje

15:48 | 16 Maj 2018

Dude Balaj është njëra nga deputetet më të përfolur në Kuvend.

Ajo përfolët për veshjen e saj dhe për linjat trupore që ajo i gëzon, shkruan ORAvip.

Në rrjetin social Instagram Dude shfaqet me të bijën dhe, për nga bukuria nuk ka se kush të ia kalon deputetes simpatike.

E bukur sa me s’ka duket edhe vajza e saj e cila para disa diteve ka mbajtur edhe mbrëmjen e maturës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe ketë bukuri sigurisht e ka trashëguar nga e ëma e saj./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!