E veshur me fustan të gjatë po bënte foto, pasqyra i zbulon Leartës diҫka ‘shokuese’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

E veshur me fustan të gjatë po bënte foto, pasqyra i zbulon Leartës diҫka ‘shokuese’

23:47 | 11 Tetor 2018

Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë shumë të bukur.

Por, në reflektimin e xhamit mund të vërehet kilogramët e tepër të Leartës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!