E veshur me të kuqe dhe me një frizurë interesante, Gylsereni do të iu lë pa frymë me pamjen e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

E veshur me të kuqe dhe me një frizurë interesante, Gylsereni do të iu lë pa frymë me pamjen e saj

14:55 | 16 Maj 2018

Aktorja turke Nurgul Yesilcay apo e njohur për publikuar shqiptar si “Gylsereni”, nga seriali turk “Fatet e Kryqëzuara”, është shfaqur shumë unike, shkruan ORAvip.

Gylseren”, mbetet një nga aktoret turke më e pëlqyer edhe nga shqiptarët.

Më e ëmbël dhe sensuale se kurrë vjen në imazhin e fundit, aktorja turke Nurgul

Dhe këtu qëndron arsyeja, e ‘përndjekjes’ nga syri medial, në çdo të dytin hap që bën aktorja.

Ajo ishte shumë e  guximshme  për t’u shfaqur nudo në njërin nga episodat e serisë ku kishte rolin kryesor.

Së fundmi bukuroshja turke shfaqet me një fustan me ngjyrë të kuqe te hapur me një rrip që ia thekson dukshëm linjat trupore, e benë që aktorja të duket mjaft joshëse./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!