E zë gjumi në emision…Do të qeshni me lot me atë çfarë bën prezantuesi… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

E zë gjumi në emision…Do të qeshni me lot me atë çfarë bën prezantuesi…

15:48 | 07 Janar 2018

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë transmetimit të emisionit italian “Avanti un altro” të prezantuar nga Paolo Bonolis.

Kur ishte duke i bërë një pyetje te ftuarës, atij i kanë bërë me shenjë për një grua të cilën e kishte kapur gjumi.
Ai nuk e humbi këtë rast por menjëherë filloi të tallej me të dhe publiku ja plas të qeshurës.

Shikoni videon më poshtë për më tepër.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!