E zezë dhe kaq e dobët, ja si duket pamja e saj e vërtetë e Gulseren – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

E zezë dhe kaq e dobët, ja si duket pamja e saj e vërtetë e Gulseren

13:03 | 07 Dhjetor 2017

Nurgul Yesilcay për aq kohë sa ishte prezente në ekranin turk, u citua çdo herë për bukurinë dhe pamjen që ka ajo, përcjell ORAinfo.

Aktorja turke është në maje të karrierës me pjesëmarrjen e saj në serialet më të famshme aktuale.

Ajo u bë e njohur si Gulseren për shqiptarët e pasionuar pas serialeve dhe jeta e saj private shuan kureshtjen edhe të këtij publiku të Ballkanit.

Vetë aktorja ka publikuar një foto ku duket pa grim dhe aspak në formë e që tregon pamjen e saj reale pa grimosje.

Ja si duket ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!