Edhe Edi Rama arrin në Sofje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Edhe Edi Rama arrin në Sofje

09:31 | 17 Maj 2018

Kryeministri i Shqipërsië, Edi Rama ka arritur tek vendi ku pritet të nis sot Samiti i BE-së në Sofje të Bullgarisë.

Me arritjen e delegacionit të Kosovës dhe të Shqipërisë pranë objektit ku pritet të nis Samiti për vendet e Ballkanit Perëndimor, asnjë nga ta nuk kanë bërë prononcim për media, njofton Klan Kosova.

Në këtë Samit të Bashkimit Europian me vendet e Ballkanit Perëndimor, janë 900 pjesëmarrës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!