Edhe pak ditë do të bëhet baba, por nuk do ta besoni ҫfarë po bën Labi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Edhe pak ditë do të bëhet baba, por nuk do ta besoni ҫfarë po bën Labi

18:37 | 10 Gusht 2018

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Labi i cili bën postime të ndryshme.

Ata edhe pak kohë e do të bëhen prindër, por kjo nuk e ndal Labin që të vazhdojë punën e tij.

Madje ai sot ka gjetur kohë edhe që të vesh rroba nga dyqani i tij dhe të bëjë një foto të bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!