Edhe pse është bërë nënë, Tuna i kthehet gjesteve të ‘pahijshme’ si dikur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

Edhe pse është bërë nënë, Tuna i kthehet gjesteve të ‘pahijshme’ si dikur

19:41 | 12 Tetor 2018

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të nryshmet e që shumica kanë të bëjnë me djalin e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me gjuhën jashtë.

Duket se asgjë nuk mund ta ndryshoj shpirtin ‘rebel’ të Tunës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!