Edhe pse nënë, nusja e Hetemit e ka trupin si ‘peshk’, tregon ajo si e arrin këtë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Edhe pse nënë, nusja e Hetemit e ka trupin si ‘peshk’, tregon ajo si e arrin këtë

15:00 | 12 Korrik 2018

Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar.

Së fundmi ai është bërë edhe më i dashur me rolin e tij të Hetemit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Fisniku është i martuar me modelen e njohur seksi, Dhurata Lipovica të cilën shfaqen gjithmonë shumë të dashuruar.

Edhe Dhurata është përgjigjur në disa pyetje, por ajo që ishte qesharake, “Çka han që e ki trupin si peshk”, njëjtë i është përgjigjur edhe Dhurata.

“Peshqi”- ka shkruar ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!