Edhe Shpend Ahmeti në dasmën e Elitës e Gjikos, ja çfarë foto publikoi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Edhe Shpend Ahmeti në dasmën e Elitës e Gjikos, ja çfarë foto publikoi

23:11 | 21 Shtator 2018

Dasma e madhe e moderatorës Elita Rudi dhe reperit të njohur Gjiko ka mbledhur sonte të gjitha ftyrat publike, shkruan ORAinfo.

Përveq VIP-ave në dasmën e dyshes po marrin pjesë edhe politikanë të njohur të vendit.

E njëri prej tyre është edhe Shpend Ahmeti.

Ahemti ka publikuar një fotografi së bashku me qiftin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!