Edi Rama befason deputetët, shikoni çfarë ka veshur në Kuvend – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Edi Rama befason deputetët, shikoni çfarë ka veshur në Kuvend

12:30 | 24 Maj 2018

Pas largimit të opozitës nga Kuvendi, kryeministri Edi Rama është shfaqur në sallën e Kuvendit me atlete.

Rama ka shkruar sot në Kuvend i veshur me kostum e kollare, por në vend të këpucëve serioze, ka preferuar atletet e bardha.

Kryeministri Edi Rama njihet për veshjet e zyrtare të kombinuara me sportive, me të cilat është prezantuar edhe në takime të rëndësishme zyrtare jashtë vendit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!