Edi Rama në Itali, a e keni vërejtur këtë detaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Edi Rama në Itali, a e keni vërejtur këtë detaj

15:17 | 11 Tetor 2017

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot ne Rome ne nje vizite zyrtare, ku ka takuar edhe homologun italian Paolo Gentiloni.

Sic shihet edhe nga fotot, ne ceremonine zyrtare te pritjes nga kryeministri italian, Rama duket se kete here ka hequr dore nga atletet e bardha qe ishim mesuar ta shihnim ne takime zyrtare jashte vendit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!