Edona, Gili, Shkurta e Teuta dalin së bashku, por ja tek kush është vëmendja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Edona, Gili, Shkurta e Teuta dalin së bashku, por ja tek kush është vëmendja

13:35 | 08 Nëntor 2018

Shkurte Gashi, Edona Llalloshi, Teuta Selimi e Gili janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Të gjitha të njohura për vokalin e tyre, por duke mos lënë anash as paraqitjet e tyre elegante.

Në një foto ato janë parë së bashku ku secila po duket mjaftë bukur.

Por, ajo që bie në sy është Gili e cila duket se është shëndoshur sërish./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!