Edona i publikon edhe në këtë pozitë Shyhretën dhe Remzien – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Edona i publikon edhe në këtë pozitë Shyhretën dhe Remzien

14:53 | 07 Dhjetor 2017

Edona dikur ishte kolegia e cila shoqërohej prej reperave më me zë të kohës, por tani ajo ka ndërruar kolegët duke kaluar nga referat te këngëtaret e Mushtitshtit, përcjell ORAinfo.

Ajo në këtë fundvit së bashku me Shyhretën dhe Remzien duket se kanë ‘kall’ atmosferën derisa ato këndonin.

Imazhe të tilla iu sjell Edona që nuk i keni parë më parë Shyhretën dhe Remzien në kulmin e kënqësisë së këndimit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!