Edona Llalloshit i dështon grimi në dasmë, shikoni reagimin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Edona Llalloshit i dështon grimi në dasmë, shikoni reagimin e saj

11:27 | 21 Tetor 2018

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo pos me projekte është shumë aktive dhe e pranishme edhe në ahengje të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo.

Edona vazhdon të sjellë këngë të cilat pëlqehen mjaftë shumë nga publiku.

Këgëtarja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se është pas një dasme dhe grimi i saj padyshim se ka filluar të prishet.

Por, sërish Edona duket një femër shumë simpatike./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!