Egzona dhe kunata e Leartës në drekë më burrat e tyre, por vëmendja është diku tjetër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Egzona dhe kunata e Leartës në drekë më burrat e tyre, por vëmendja është diku tjetër

10:24 | 23 Prill 2018

Egzona është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqi.

Edhe ajo tashmë është mjaftë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAvip.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Në njërën nga fotografitë ajo shihet në drekë së bashku me Necën, të cilat kanë dalur bashkë me burrat e tyre.

Si gjithmonë zonjat po duken bukur./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!