Egzona dhe Neca mbathin çizme të njëjta, ja si pozojnë së bashku – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Egzona dhe Neca mbathin çizme të njëjta, ja si pozojnë së bashku

14:06 | 08 Nëntor 2018

Egzona Muqiqi tashmë është ndër nuset më të njohura të Kosovës.

Ajo është një grua mjaftë e zonja që menaxhon me shumë sukses bizneset e saj, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një foto në të cilën shihen që kanë mbathur çizme të njëjtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!