Egzona, Learta dhe Neca dalin së bashku, secila më zonjë se tjetra – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona, Learta dhe Neca dalin së bashku, secila më zonjë se tjetra

20:51 | 20 Gusht 2018

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Necën dhe Egzonën.

Kaq bukur po duken të trija./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!