Egzona na prezanton me nënën e saj, kjo e fundit befason me kompletet qe ka veshur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Egzona na prezanton me nënën e saj, kjo e fundit befason me kompletet qe ka veshur

22:34 | 08 Nëntor 2018

Egzona Muqiqi po pret të bëhet nënë për herë të dytë.

Por edhe gjatë shtatzënisë, Egzona nuk po iu ndahet fustanave elegante e veshjeve të nuserisë, përcjell ORAinfo.

Pranë saj po i qëndrojnë e gjithë familja të cilët po i presin me padurim lindjen e binjakëve.

Mirëpo në këtë fotografi Egzona na prezantuar edhe me nënën e saj, e cila elegancën duket se ia ka trashguar edhe të bijës.

Për më shumë shikoni këtë fotografi nënë e bijë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!