Egzona në Turqi i inqizon këta burra, po përse? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Egzona në Turqi i inqizon këta burra, po përse?

22:49 | 14 Nëntor 2017

Egzona po vazhdon pushimet që i filloi që një kohë të gjatë së bashku me Albatritin. Edhe këtë herë duket që destinacioni i tyre ishte Stambolli, përcjell ORAinfo.

Gjatë vizitave në vendet që njihet për kultura dhe tradita karaktersitike është pjesë e kuriozitet të zbulosh ato.

E njëjta po ndodh me Egzonën e cila është mahnitur shumëllojshëmërinë që e ofron kuzhina turke, kështu ajo ka inqizuar disa nga kuzhinjerët e restorantit ku ajo ka drekosur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!