Egzona një nuse për vjehërr…Me mëngjes grimoset dhe vishet me fustan të gjatë plotë ‘xixa’… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Egzona një nuse për vjehërr…Me mëngjes grimoset dhe vishet me fustan të gjatë plotë ‘xixa’…

10:55 | 14 Shkurt 2018

Egzona është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi si dhe reja e Nysretit dhe Meritës, gjithashtu këngëtarë shumë të njohur dhe të dashur, shkruan ORAinfo.

Falë një familje kaq të njohur e tillë u bë tashmë edhe ajo, e vazhdimisht është në vëmendje të mediave, si me fotografitë e saj ashtu edhe sa i përketë bizneseve të saj.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme edhe personale por edhe të tilla që kanë të bëjnë me punën e saj, sidomos duke promovuar fustanat nga butiku i saj.

Edhe sot ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet e veshur me fustana plot shkëlqim dhe si gjithmonë me një grim të bukur…/ORAinf/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!