Egzona vishet me dallam, barku i saj i fryer merr vëmendjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Egzona vishet me dallam, barku i saj i fryer merr vëmendjen

17:25 | 08 Nëntor 2018

Egzona Muçiqi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi si dhe reja e Nysretit dhe Meritës, gjithashtu këngëtarë shumë të njohur dhe të dashur.

Falë një familje kaq të njohur e tillë u bë tashmë edhe ajo, e vazhdimisht është në vëmendje të mediave, si me fotografitë e saj ashtu edhe sa i përketë bizneseve të saj, shkruan ORAinfo.

Egzona vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shumë foto edhe nga jeta private e saj.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me dallam. Edhe pse shtatzënë, dallami vetëm sa e ka zbukuruar edhe me shumë Egzonën. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!