Ekspertët e bastoreve bëjnë parashikimin e parë për Kupën e Botës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ekspertët e bastoreve bëjnë parashikimin e parë për Kupën e Botës

13:14 | 14 Qershor 2018

Pritjes i ka ardhur fundi pasi sot në orën 17:00 luhet ndeshja hapëse e Kampionatit Botëror ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite.

Bazuar në statistikat e dy përballjeve ju japim një parashikim surprizë pasi Arabia Saudite sot mund të bëjë surprizën.

Russia vs Saudi Arabia 2 RF (8.80)

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!